SUPER FRİDAY Kampanyası


 

Super Friday indirimleri 2022

Black Friday veya bir diğer adıyla Efsane Cuma indirimleri, her sene olduğu gibi bu sene de heyecanla bekleniyor. Alışveriş severler Efsane Cuma indirimleri hangi mağazalarda uygulanacak diye araştırmaya neredeyse sene başından itibaren başlıyor. Eğer siz de Black Friday indirimlerini fırsata çevirmek istiyorsanız, Network reyonlarını inceleyerek alışveriş listenizi hazırlamaya başlayabilirsiniz. Böylece Network koleksiyonları arasından kendiniz ve sevdikleriniz için seçeceğiniz en güzel parçalara stokları tükenmeden ve avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Black Friday Nedir?

Dünyanın belki de en popüler indirim kampanyası olan Black Friday ne demek artık herkes çok iyi biliyor. Perakende sektörünün en hareketli günlerinden biri olan Black Friday kampanyasında ürünler sürpriz fiyatlarla ya da farklı avantajlarla satışa sunuluyor. Bu sayede hemen herkesin hayallerine daha kolay bir şekilde kavuşması amaçlanıyor. Black Friday günü sabah erken saatlerde açılan mağazalar gecenin geç vakitlerine kadar açık kalıyor. Günün fırsatlarını kaçırmak istemeyen kişilerin rahatlıkla alışveriş yapabilmesi için markalar ve mağazalar yılın ilk aylarından itibaren geniş kapsamlı bir hazırlığa giriyor: Alışveriş severlere yıl boyunca bekledikleri bir deneyim yaşatmak için her türlü operasyon güçlendiriliyor, stoklar güncelleniyor.

Black Friday Türkiye

Tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi Türkiye’de de büyük ilgi gören Black Friday indirim kampanyası yer yer Efsane Cuma veya Şahane Cuma gibi isimler alabiliyor. Kampanyayı duyuran isimler değişse de amaç aynı kalıyor: Yüz güldüren indirimlerle alışveriş severleri buluşturmak…

Black Friday Ne Zaman Gerçekleşir?

Black Friday kampanyaları, her yıl kasım ayının son cumasını kapsayacak şekilde düzenleniyor. Hal böyle olunca kampanya tarihlerini dikkatli bir şekilde takip etmek gerekiyor. Tam da bu nedenle Efsane Cuma ne zaman 2022 senesinin en çok sorulan sorularından biri olarak karşımıza çıkıyor. Kasım ayı boyunca vitrinleri renklendirecek fırsatları takip ederek kampanyadan en avantajlı şekilde faydalanabilirsiniz. Hep istediğiniz o kazağı veya elbiseyi sizi mutlu edecek bir indirimle satın almak için kasım ayında yaşanacak bu şahane indirim günlerini kaçırmamalısınız. .

Black Friday İndirimlerden Neler Alabilirsin?

Sevdikleri ürünleri avantajlı fiyatlarla satın almak isteyenleri cezbeden Black Friday kampanyası, hemen her ürün grubunda uygulanıyor. Network mağazalarında satışa sunulan şık ve kaliteli kreasyonlara ait benzersiz parçaları da bu kampanya ile satın alabilirsiniz. Yaklaşan özel günlerde sevdiklerinize sürpriz yapabileceğiniz harika seçenekler de bulabilirsiniz. Annenize şık bir yelek, babanıza rahat bir ayakkabı ve arkadaşınıza harika bir takı hediye etmek için Black Friday’e özel indirim fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. .

Black Friday İndirimlerine Nasıl Hazırlık Yapabilirsin?

Kampanya öncesi en beğendiğiniz Network ürünlerini belirleyerek kampanya döneminden faydalanmayı bekleyebilirsiniz. Online Network reyonlarını veya Network mağazalarını sık sık ziyaret ederek seçimlerinizi önceden yapabilirsiniz. Hem yaz sonu hem de kış sezonu ürünlerine birlikte ulaşabileceğiniz bu dönemde alışveriş sepetinizi fırsatlarla doldurup indirimleri yakalamak için acele etmelisiniz. Süper Avantajlı Black Friday İndirimleri Network'te Sizleri Bekliyor! Alışveriş severlerin tüm yıl heyecanla beklediği Black Friday kampanyası ile birbirinden özel Network reyonları da kasım ayı başından itibaren indirime giriyor. Üstelik süper avantajlı fiyatlarla! Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da Network mağazaları ve internet sitesini takip ederek sezonun en trend ürünlerini uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Yaklaşan kış aylarında sizi soğuktan koruyacak montlar, ayaklarınızı sıcak tutacak botlar veya atkı-bere-eldiven takımları gibi birbirinden özel Network ürünlerine Black Friday indirimleriyle sahip olabilirsiniz. .


Üye Değil misiniz?

ÜYE OL
FAVORİLERE EKLE
Bu ürünü favorilerim listenize ekleyebilmeniz için üyelik girişi yapmanız gerekmektedir.