Kurumsal Satış

 

Özel günlerde çalışanlarınız ve iş ortaklarınız için en uygun hediye seçenekleri Network’te sizi bekliyor!

 

Ürün seçkisi, zengin dokuları ve net çizgileriyle şıklığı gündelik yaşama mükemmel bir biçimde uyarlayan NetWork; tüm okazyonlara kolayca uyum sağlayan tasarımlarıyla Türkiye’de adı özgünlük ve kaliteyle bütünleşen bir marka olmaktan gurur duyuyor.

Tüm bunların yanında Kurumsal Ürün ve Hediye Servisi ile 20 yılı aşkın deneyimimiz ve şirketlere özel bu hizmet ile iş ortaklarınıza, müşterilerinize ve çalışanlarınıza NetWork ayrıcalığını yaşatmaktan mutluluk duyacağız.

Network Kurumsal Satış ekibimizin, ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturacakları Network Ürün ve Hediye seçeneklerini görebilmeniz için sizi ofisinizde ziyaret edebilir veya mağazamızda ağırlayabiliriz.

NetWork’ün profesyonel kadrosu ve sofistike dokunuşlarıyla yaratılan hediyelerin ve size özel pek çok çözümün sunulduğu NetWork Kurumsal Satış ile henüz tanışmadıysanız; şimdi tam sırası!

 

Hizmet verdiğimiz alanlar

 

  • Kurumsal üniforma
  • Kurum logolu özel tasarlanmış ürünler
  • Özel organizasyonlarınız için tasarlanmış ürünler
  • Yılbaşı hediyeleri
  • Bayram ve Yılbaşı Çikolataları
  • Hediye Kartı
  • Kişiye Özel Gömlek ve Takım Elbise Dikimi

 

 2024 NetWork Kurumsal Hediye Kataloğumuzu görmek için tıklayınız

 

Dilerseniz Network Kurumsal Satış Kataloğu’nun yanı sıra; grup markamız olan Divarese ve çatısı altındaki George Hogg ürünlerini de keşfedebilirsiniz. Divarese Satış Kataloğu’ndan da sizin için en uygun tamamlayıcı hediyeleri seçebilir veya size uygun öneriler sunması için satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Farklı fiyat seçeneklerinde kurumlara özel olarak hazırlanan hediyelikler, mağazalarda dilediğiniz gibi alışveriş yapma imkânı tanıyan Gift Card, sizler için hazırlanan hediyeler ve NetWork-Divarese şıklığını yansıtan kurumlara özel üniformalar, bu prestijli dünyada sizi bekleyen alternatiflerden yalnızca birkaçı… .

Kurumsal Departman Yöneticisi: Fatma Eldeniz
Tel: 212 386 20 00
GSM: 530 8747494
E-posta: fatma.eldeniz@aymarka.com.tr

Network Kurumsal Operasyon Sorumlusu : Filiz Özdemir
Tel: 212 386 20 00
GSM: 5395514585

Adres: Ayazağa Mah.Azerbaycan cad.3A blok no:3-0 iç kapı no:3 34396 Sarıyer /istanbul