11.11 Kampanyası

11.11 İndirimleri 2020

2020 yılı bitimine yaklaşırken gün gün indirim dönemlerine giriyoruz. Peki, Her yerde duyduğumuz 11.11 indirimleri ne oluyor ve 11.11 indirimleri ne zaman yapılmaya başlanıyor?

11.11 Nedir? 11.11 Ne Zaman?

11.11 aslında 11 Kasım’ın takvimlerde yazıldığı hali gibidir farklı bir anlam ifade etmemektedir. Dolayısıyla bu indirimler 11 Kasım’da gerçekleşir fakat NetWork.com.tr’de kampanya 5 – 11 Kasım arasında aktif edilmektedir. Bu indirim döneminde kadın, erkek olmak üzere sonbahar/kış sezonunda; Dış giyim, Alt Giyim, Üst Giyim, Ayakkabı, Çantaya, Aksesuar koleksiyonlarında yüzlerce üründe %40- %50 net indirim olacaktır.

11.11 İndirimlerinden Ne Alınır?

İndirim dönemleri sadece günlük kullanılacak ürünleri kapsamıyor. Soğuk havaların gelmesi ile Dış Giyim ve Triko ürün gruplarında ihtiyaçlarımız artıyor; Mont, Manto, Pardösü, Kaban, Deri Ceket, Deri Mont, Deri Pardösü, Kazak başta olmak üzere en çok indirim oranına sahip ürün grupları arasında yer alacak. Bu ürün grupları ile beraber özenle hazırlanan yeni sezon ürünlerimiz modern kadının asaletine ve şık beylerin duruşlarına benzersiz bir uyum sağlayacak ürünler için indirimler olacaktır. Böylelikle En sevdiğiniz NetWork ürünlerini çeşitlendirmeyi unutmayın!

11.11 İndirimlerine Nasıl Hazırlık Yapılır?

11 Kasım öncesi NetWork.com.tr’de indirimler Kasım ayının ilk haftası içerisinde 5 Kasım’da başlıyor. 5 – 11 Kasım arasında devam edecek kampanya döneminde Network kalitesi ile özenle hazırlanan yeni sezon kışlık ürünleri belirleyip indirimleri takip edebilir, sepetinize attığınız her şeyi tükenmeden satın almanız gerekir. Hızlı hareket etmenin, indirim döneminde şart olduğunu unutmamalı, stoklar tükenmeden faydalanmalısınız! Alışveriş listenizi hazırlarken bu indirimlerin 11 Kasım’a kadar süreceğini . Kasım ayı boyunca almak istediğiniz hediyelerden kışlık ve hatta yazlık ihtiyaçlarınıza kadar tüm Network ürünlerinin büyülü ayrıntılarıyla eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. 11.11 kampanyalarıyla Black Friday öncesi büyük indirimlerle alışveriş yapma şansı yakalayabilirsiniz.

YUKARI ÇIK

Üye Değil misiniz?

ÜYE OL
FAVORİLERE EKLE
Bu ürünü favorilerim listenize ekleyebilmeniz için üyelik girişi yapmanız gerekmektedir.