11.11 kampanyası
Kadın Giyim
Erkek Giyim
kadın koleksiyonu
erkek koleksiyonu
kadın aksesuar
kadın çanta
erkek aksesuar
erkek gömlek
kadın triko
kadın bluz
erkek ceket
erkek triko
Smart Denim
Kadın Giyim
Erkek Giyim
2.000 TL altı hediye rehberi
N-tec koleksiyonu
N-tech kadın giyim
N-tech erkek giyim

11.11 Kampanyası - Singles Day 2023

Her yıl kasım ayında alışveriş dünyasını canlandıran ve hareketlendiren kampanyalardan biri olan 11.11 Kampanyası, bu yıl da büyük bir merakla bekleniyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’ne ve o gün sevgililerin birbirine hediye alması geleneğine alternatif olarak ortaya çıkan 11.11 Dünya Yalnızlar Günü (Singles Day), bekâr ve yalnız insanların kendilerine hediye aldığı büyük bir geleneğe dönüştü. Durum böyle olunca, her 11 Kasım’da Türkiye’de ve dünyada birçok mağaza ve alışveriş sitesinde 11.11 indirimleri ve kampanyaları oluyor. 11.11 Yalnızlar Günü Kampanyası kapsamında pek çok kategoride ve üründe cazip indirimler söz konusu olurken yılın bu döneminde rekor oranda alışveriş gerçekleşiyor. Eğer siz de 11.11 Yalnızlar Günü kampanyaları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve 11.11 Singles Day indirimleri kapsamında en cazip fiyatları nerede bulabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız gelin “Dünya Yalnızlar Günü nedir ve hangi kampanyalar var?”, birlikte inceleyelim

11.11 Kampanyası ve Yalnızlar Günü Nedir?

Dünyanın en ilgi çekici özel günlerinden biri olan 11 Kasım Dünya Bekarlar Günü, 1990’lı yıllarda Çin’de üniversite öğrencileri tarafından Sevgililer Günü’ne bir alternatif olarak ortaya çıkmıştır. 2009 yılında başlayan bir gelenek ile bir alışveriş festivaline dönüşen ve her geçen yıl popülaritesini artıran Dünya Bekarlar Günü’nün kasım ayının 11’inde olmasının nedeni, yılın 11’inci ayı ve 11’inci gününde ikişer adet yer alan “1” rakamının yalnızlığı temsil etmesinden kaynaklanıyor. Çinli bir e-ticaret sitesi tarafından 2009 yılında indirim günü olarak belirlenen Dünya Yalnızlar Günü, her geçen yıl dev bir çılgınlığa dönüşmeye devam ediyor. Yalnızlar Günü’nün ilk kampanyasında Çin’deki müşteriler 8 milyon dolarlık alışveriş yapmıştı. Bugün gelinen noktada 11.11 Kampanyası, Black Friday ve Siber Pazartesi gibi küresel indirim kampanyalarını bir hayli geride bırakıyor.

Yalnızlar Günü'ne Özel Ürünler

11.11 Yalnızlar Günü hediyelerini kendiniz için aldığınız göz önünde bulundurulunca, hem gündelik hem de özel günlerde her zaman şıklığınıza özen göstermenizde yarar var. Bu anlamda kendiniz için hoş kıyafetler ve aksesuarlar, en ideal 11.11 ürünleri arasında yer alır. Yalnızlar Günü’nde kendiniz için farklı parçalardan özel kombinler oluşturabilir ve şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. 11 Kasım’da indirimleri ve kampanyaları takip etmelisiniz çünkü daha önceden beğendiğiniz çok sayıda kıyafet, aksesuar ve ayakkabıyı daha uygun fiyatlarla satın alma olanağına sahip olabilirsiniz.

Dünya Yalnızlar Günü'nde İndirimler Sizi Yalnız Bırakmıyor

11.11 Yalnızlar Günü’nde sunulan çok sayıda kampanya çok sayıda fırsat anlamına gelir. Ay Marka’ya bağlı olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli, tarz ve şık giyim ürünlerini tasarlayan Network, 2022 yılının Yalnızlar Günü’nde de çok sayıda ürünü avantajlı ve indirimli fiyatlarla sizlere sunuyor. Eğer siz de Yalnızlar Günü için kendinize gösterişli, şık, kaliteli ve rahat kıyafetler almak istiyorsanız 11.11'e özel fırsatları kaçırmamak için Network'ün mağazalarını veya internet sitesini ziyaret edebilir, sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizden uygun fiyatlarla, hızlı ve kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.

11.11 Kampanyası