Kampanya, network.com.tr'de 2017-2018 Yaz Koleksiyonu alışverişlerinde geçerlidir. Ay Marka Mağazacılık A.Ş. kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıntılı bilgi için 444 3 662'yi arayabilirsiniz.
Prime Network Kampanyası

Türk Telekom Prime'la Network mağaza ve online alışverişlerde geçerli mevcut indirime ek %10 indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor!
PRIME NETWORK boşluk TCKN ---- 6262

- Türk Telekom Prime Network kampanyasından 06.07.2018 – 31.07.2018 tarihleri arasında Türk Telekom Prime mobil hat sahipleri ve evde internet hat sahipleri yararlanabilir.
- Kampanya tüm ürünlerde geçerlidir.
- Kampanyadan yararlanılabilmesi için kısa mesaj gönderilerek şifre alınması gerekmektedir.
- Türk Telekom Prime mobil hat ve evde internet sahiplerinin PRIME NETWROK boşluk TCKN yazıp 6262’ye göndermeleri ve mağaza yetkilisine veya websitesi üzerinde ilgili alana girmeleri gerekmektedir.
- İndirim kodları tek kullanımlık olup her alışverişte yeni kod alınması gerekmektedir.
- Alışverişlerde Paracık kurgusunun tercih edilmesi durumunda ilave %10 indirim kampanyası çalışmaz. - - Diğer Ay Marka ve Hopi kampanyaları ile birleştirilemez.
- Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar tüm vergiler dahil TT Mobil ve Vodafone müşterileri için 0,65 kuruş, Turkcell müşterileri için 0,85 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar. 
Detaylı bilgi için 444 4 375 no'lu Türk Telekom Prime müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
Fujibas ve TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.
Ay Marka Mağazacılık A.Ş. kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Detaylar 444 3 662'de.
  •  
YUKARI ÇIK
ya da

Üye Değil misiniz?

ÜYE OL
FAVORİLERE EKLE
Bu ürünü favorilerim listenize ekleyebilmeniz için üyelik girişi yapmanız gerekmektedir.