YARDIM

MY NETWORK KART

MyNetwork Kart ile Tanışın, Ayrıcalıkların Keyfini Çıkarın.

BAŞVURU YAP

Network Mağazaları'nda yılın her günü kişiye özel teklifler, sezonluk indirimler, indirim çekleri ve sürpriz hediyeler kazandıran MyNetwork Kart ile sizleri daha yakından tanıyabiliyor, böylece size özel fırsatlar geliştirebiliyoruz. MyNetwork programında suprizler sizi bekliyor.

MyNetwork programına dahil olarak;

  • Mağazalarımızdaki kampanyalardan öncelikli haberdar olabilirsiniz,
  • Size özel tekliflerin keyfini çıkarabilirsiniz,
  • MyNetwork Kartınız ile yaptığınız alışverişlerde sürprizlerle karşılaşabilirsiniz,
  • Hediyeler kazanabilirsiniz,
  • Network Mağazaları'ndaki etkinliklerden öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz,
  • Üstelik Network Mağazaları’ndan yaptığınız alışverişler doğrultusunda puan kazanıp, harcayabilirsiniz.

Sezon alışverişlerinizden %5 puan, indirim alışverişlerinizden ise %1 puan kazanıp; tüm alışverişlerinizde kazandığınız puanları harcayabilirsiniz!

Puan kazanımı, diğer kampanyalar ile beraber çalışmaz.

Bunun için tek yapmanız gereken alışverişiniz öncesinde en yakın Network Mağazası’na uğramak ve programa kayıt olmak. Detaylı bilgi için Network Mağazaları’na uğrayabilir veya 0212 386 20 20 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Mynetwork Dünyasına MyNetwork Kart ile üye olduğunuz andan itibaren size özel indirim ve ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz!

MyNetwork Dünyası’na Üye Olmak İçin

Network Mağazaları’na uğrayıp, MyNetwork Kartı almanız ve başvuru formunu doldurmanız yeterli. My Network Kart’ınızı Network mağazalarımızdan ücretsiz olarak alabilirsiniz.

MyNetwork Kart, alışveriş alışkanlıklarınıza, kişisel beğenilerinize göre geliştirilmiş özel teklifler ve alışverişlerde puan kazanma olanağı sunmaktadır.

Sahip olduğunuz kart, sadece size özel kampanya, indirim ve avantajları içermektedir. Bu nedenle kartınızın sadece sizin tarafınızdan kullanılmakta olduğundan emin olmanızı rica ederiz. MyNetwork Kart’ınızın sahip olduğu avantaj ve fırsatlar kişiye özel olarak farklılık gösterebilmektedir. Kişiye özel dönemsel kampanyalar dahilinde kazanılan hakları başka kişi veya kişilere devredemiyoruz ve maalesef nakite çeviremiyoruz.

Alışveriş sırasında kartınız yanınızda olmadan da kartınıza ait cep telefon numaranızı söyleyerek alışveriş yapabilir ve puan kazanabilirsiniz. Ancak biriken puanlarınızı harcamak için mutlaka kartınızın yanınızda olmasını rica ediyoruz.

Ay Marka Mağazacılık A.Ş. uygulanmakta olan MyNetwork Kart’da her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kazandırılan puan tutarlarında değişiklik yapılabilir.

Bir önceki yılın ilk 3 ayında kazandığınız puanlardan harcanmayanlar bir sonraki yılın 31 Mart’ında, ikinci 3 ayında kazandığınız puanlardan harcanmayanlar bir sonraki yılın 30 Haziran’ında, üçüncü 3 ayında kazandığınız puanlardan harcanmayanlar bir sonraki yılın 30 Eylül’ünde, dördüncü 3 ayında kazandığınız puanlardan harcanmayanlar ise bir sonraki yılın 30 Aralık’ında geçerliliğini yitirecektir. Puanlarınız geçerliliğini yitirmeden önce mutlaka size, MyNetwork Kart dünyasına bırakmış olduğunuz iletişim numaranızdan hatırlatma yapılacaktır.

YUKARI ÇIK
ya da

Üye Değil misiniz?

ÜYE OL
FAVORİLERE EKLE
Bu ürünü favorilerim listenize ekleyebilmeniz için üyelik girişi yapmanız gerekmektedir.